Simalube maznice, které se prodávají v 5 různých velikostech, jsou vhodné pro všechny jednobodové mazací úkony s tukem nebo olejem. Mohou být použity v různých aplikacích s různými druhy maziv a olejů.

Valivá ložiska, která jsou nedostatečně nebo špatně namazaná, se opotřebují dříve, než dosáhnou očekávané životnosti. Simalube maznice zaručují konzistentní dodávku maziva. Díky Simalube se prodlužuje životnost součástí, snižují se náklady a námaha s mazáním.

Zapojit Simalube trvá jen několik sekund. Suchý článek produkuje vodík, který tlačí píst a automaticky a rovnoměrně dávkuje mazivo.

SIMALUBE IMPULSE

Simalube IMPULSE je perfektním doplňkem k osvědčeným simalube maznicím - všude tam, kde je vyžadován vysoký tlak. Jednoduše připojte simalube IMPULSE do mazacího bodu, poté našroubujte a aktivujte požadovanou simalube maznici. To je vše, co je potřeba k překonání protitlaku až 10 bar. Žádné další úpravy nejsou zapotřebí. LED displej poskytuje informace po celou dobu o stavu a funkčnosti simalube IMPULSE.

Dostupné pro běžné 60, 125 a 250 ml simalube maznice.

Pohon elektromechanický.
impulse
ikema_logo
Společnost specializující se na vysokotlakou hydrauliku a zastupující světoznámé značky jako ENERPAC, EFCO, JUWEL a JUNG.
Telefon: 
+ 420 475 534 224
Email:
ikema@ikema.cz
© 2024 Ikema. Všechna práva vyhrazena.